Prodej nemovitostí

Chcete získat za vaši nemovitost co nejlepší cenu?  Máte představu, kolik času zaberou prohlídky a komunikace se zájemci?  Znáte všechny zákonné nástrahy při prodeji nemovitosti?

Každá nemovitost potřebuje správný mix marketingových nástrojů. Neexistuje jeden univerzální a nejlepší. Vybírám takové nástroje, které skutečně fungují s ohledem na vaše potřeby a pro konkrétní nemovitost.  Cílem je probudit v zájemcích emoce, doslova chuť se do vaší nemovitosti nastěhovat. Musí si vaši nemovitost zkrátka zamilovat. Provedu vás celým procesem, postarám se o komunikaci a setkání se zájemci. Ušetřím váš čas i starosti. Spolupracuji s odborníky na realitní právo a každý krok pečlivě prověřuji. 

Moje SLUŽBY

Profesionální foto / video

Komunikace se zájemci

marketing na sociálních sítích

PRÁVNÍ SERVIS A ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

Jak vše probíhá

Provedu vás celou realitní transakcí krok za krokem

1.  Seznámení s nemovitostí a poznání potřeb klienta

Na základě seznámení s vaší životní situací a po poznání vašich potřeb stanovím nejvyšší tržní hodnotu a nastavím časovou osu prodeje. 

2. Kontrola podkladů k prodeji nemovitosti a podpis zprostředkovatelské smlouvy (smlouva)

Projdu všechny dostupné dokumenty od vás a vyhodnotím, jaké dokumenty chybí a případně pomohu s jejich zajištěním. 

3. Příprava inzerátu

Zajistím profesionální fotografie vaší nemovitosti pro inzerát a doplním o video prohlídku, v případě potřeby také 3D vizualizaci objektu.  Vše v ceně dohodnuté provize. Tyto moderní nástroje udělají vaši nemovitosti atraktivnější pro potenciální zájemce. Mezi mnoha inzeráty tak zaujmou jejich pozornost.

 

4.  Text inzerátu a inzerce na realitních portálech

Připravím textaci inzerátu tak, aby vzbudil v lidech emoce a zároveň poskytoval všechny potřebné informace o vaší nemovitosti. Inzerát umístím na více než 10 realitních portálech pro co největší oslovení potenciálních zájemců. 

5. Profesionální marketingové nástroje a reklama na sociálních sítích

Spolupracuji s týmem profesionálních marketingových specialistů s dlouholetou zkušeností v oboru realit. Vybereme vhodný marketingový mix nástrojů v oblasti reklamy a marketingu na sociálních sítích, aby vaši nemovitost vidělo co nejvíc relevantních zájemců.

6.  Prohlídky nemovitosti a jednání se zájemci

Postarám se o veškerou komunikaci a prohlídky se zájemci. Pokud se společně dohodneme, může veškerá komunikace včetně prohlídek probíhat i bez vaší přítomnosti.

7.  Pravidelný reporting

Budu vás pravidelně informovat o průběhu a výsledcích jednání se zájemci a jednotlivých aktivit. Můžeme se potkávat osobně nebo virtuálně, rád vám ukážu, co se za uplynulou dobu povedlo a případně navrhneme další postup tak, abychom byli úspěšní v naplnění všech stanovených cílů.  

8.  Smluvní dokumentace – rezervační a kupní smlouvy

Kvalitně a bezchybně vypracovaná smluvní dokumentace je základem každé realitní transakce. Při přípravě všech smluv proto spolupracuji s prověřenou advokátní kanceláří v Karlových Varech.

9.  Advokátní úschova

Pro bezpečnost celé realitní transakce doporučuji převod finančních prostředků s využitím advokátní úschovy. Úschovu finančních prostředků prostřednictví advokátní kanceláře přinese pro obě strany transakce potřebnou záruku splnění všech smluvních požadavků a spolu s odborně připravenými smlouvami zajistí váš “klidný spánek”. 

10. Přepis na katastru

Zajistím podání návrhu na vklad změny vlastnictví do katastru nemovitostí a budu vás informovat o všech změnách.

11. Uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy

Jakmile proběhne změna v katastru nemovitosti, zpravidla to bývá do 30 dnů, advokátní kancelář uvolní a převede finanční prostředky na váš bankovní účet do 5 dnů.

12. Předání nemovitosti a převod energií

Po přepisu vlastnictví na katastru a přijetí peněz na váš bankovní účet domluvím spolu s vámi termín předání. Při předání nemovitosti sepíšeme předávací protokol. Opíšeme stavy měřičů, kupujícím předám veškeré podklady pro přepis energií a vám pomohu s odhlášením. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. A to je smyslem mé práce, být vašim partnerem od první myšlenky až po úspěšný konec realitní transakce.

Translate »

CHCETE KOUPIT NEBO PRODAT NEMOVITOST?

ZJISTĚTE JEJÍ AKTUÁLNÍ CENU